Cancel and Refund Conditions

  1. www.gustomuzayede.com internet sitesinden pey verme usulü ile satın almış olduğunuz sanat eserinin fatura nüshaları eksiksiz şekilde, orijinal ambalajı açılmadan, sanat eserinin kendisine veya ambalajına bir zarar verilmemişse sanat eserini iade etme hakkına sahipsiniz.

 

  1. Eser için ödediğiniz bedelin %15 eksiği ile ileride düzenlenecek sessiz müzayedelerimizden kullandırılmak üzere kredilendirme yapılmakta ya da eser için yaptığınız ödeme tutarı kadar Galeri Gusto Resim Çerçeve’den istediğiniz eseri komisyonsuz alabilmektesiniz. Müzayade sonucu eseri nominal değer üzerinde bir rakama satın aldıysanız iade işlemleri o eserin o iade ettiğiniz tarihteki nominal değeri üzerinden yapılacaktır.

 

  1. Teslimatı gerçekleşen sanat eserini yukarıda belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@galerigusto.com  e-posta adresine fatura numarasını içeren ve kısaca iade nedeninin aktarıldığı bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. 

 

  1. Ürünün iadesi işlemlerine ilişkin detaylı bilgi bu e-postaya cevaben tarafınıza iletilecektir.

 

  1. Sanat eserinin iadesinde kullanacağınız kargo firması sanat eserinin orijinal ambalajında olması koşuluyla size gelen bilgilendirme e-postasında belirtilen MNG Kargo firması ile yollamanız zorunludur. İadeye ilişkin kargo masrafı alıcıya aittir.